iX Rugged (Dayanıklı) Paneller 2015'in En İyi Ürünü Seçildi!

Beijer Electronics tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen ve zorlu koşullar için tasarlanan Rugged paneller, tüm dünyadan seçkin üreticilerin katıldığı "2015 Editörlerin Seçimi" kalite yarışmasında boy gösterdi.

iX Rugged panelleri; Tüm dünyadan 90 panel üreticisinin 164 farklı ürünü ile katıldığı bu yarışmada rakiplerini geçerek 2015 yılının en iyi ürünü oldu ve "2015 Editörlerin Seçimi" ödülünü kazandı.

iX Rugged operatör panelleri serisi, tehlikeli ortam kullanımları için; UL, IECEx-Zone 2, ATEX gibi standartlara ve denizcilikte kullanılan ürünlerin sahip olması gereken ABS, DNV, GL, LR gibi tüm sertifikalara sahiptir.

Dayanıklı Panel serisi olan iX Rugged Paneller;

  • -30 ile +70 °C ısı aralığında çalışabilen,
  • NEMA 4X ve IP66 sızdırmazlık standartlarında,
  • Doğrudan yağmur ve kar altında çalışabilen,
  • 1000 cd/m²'ye çıkan yüksek parlaklığı ile güneş altında bile ekranı okunabilen,
  • Basınçlı su ve endüstriyel deterjan ile fırçalanarak yıkanabilen operatör panelleridir.

Ayrıca;

  • Vibrasyon için 4G RMS tarama sinüs dalga,
  • Şok için ise 40G 11ms yarım sinüs dalga testlerinden başarıyla geçmiştir.

iX dayanıklı operatör panelleri, asla kalitesinden ödün vermeyen yapısıyla; su dökülmelerine, dalgalara, vibrasyona, sabit titreşime, kutup soğuğu, kıvılcım istenmeyen ortamlarda ya da tropikal ısıya maruz kalan bölgelerdeki uygulamalarda kullanılmak için özel olarak tasarlanmıştır.

İsveçli Beijer Electronics, Türkiye dahil olmak üzere dünya çapında 23 ülkede kendi ofisleri, 48 ülkede distribütörleri olan uluslararası bir panel üreticisidir.

Operatör panelleri konusunda çok geniş bir ürün ağına sahiptir. Beijer Elektronik’in geniş ürün grubu ile tanışmak için;

www.beijerelektronik.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.